FAQ

Pewnie! Jeśli chcesz zacząć przygodę z CrossFitem, albo wracasz po bardzo długiej przerwie od treningów to zapraszamy na Lekkie Załadunki. Jeśli jesteś weteranem CrossFitu to zapraszamy na Załadunki, czyli nasz odpowiednik WOD’a.

Każdy członek magazynowej Załogi kiedyś zaczynał. Nie masz się czego obawiać, bo trener dobierze Ci ćwiczenia i intensywność treningu pod Twoją aktualną dyspozycję. Będziesz w dobrych rękach.

Wygodne ciuchy, buty sportowe, wodę i ręcznik. O resztę my zadbamy 😀

Nie, pierwsze wejście jest za free, a następnie uruchamiasz „Pierwszy Darmowy Tydzień”. Dzięki temu rozpoczynasz od darmowych 8 dni treningowych podczas których będziemy mogli lepiej się poznać i będziesz mieć więcej „danych” do podjęcia decyzji ‎😃

Programowanie jest dostępne dla klubowiczów w naszej aplikacji, do której dostęp otrzymasz po wykupieniu karnetu. Jeśli chciałbyś zobaczyć przykładowy tydzień to daj nam znać, podeślemy Ci.

Pewnie! Wielu naszych klubowiczów uprawia inne dyscypliny. Mamy ultramaratończyków, OCRowców, triatlonistów, rowerowych freak’ów i innych szaleńców. Dzięki regularnym treningom CrossFit zbudujesz silniejszą bazę pod swoją dyscyplinę sportową.

Zdecydowanie tak. Limit osób na zajęciach wskazany w grafiku jest nieprzekraczalny. Jeśli w momencie zapisu jest już pełna lista to Twój zapis trafi na Liste Rezerwową i jak tylko jakieś miejsce się zwolni to Ty wskoczysz na to miejsce.

Jasne. Nasze szatnie są wyposażone w szafki z kluczykami. Mamy oczywiście prysznice, a nasza sala treningowa jest klimatyzowana ! 😀

Tak, z opcji Open Gym możesz korzystać w określonych godzinach wskazanych w grafiku jako OPEN GYM ⛩️

Legenda : Lekkie Załadunki to Beginners, Załadunki to WOD’y a, a Sztangi to Weightlifting 😃

Korzystamy z naszych specyficznych magazynowych nazw i UWAGA! Treningi na tablicy rozpisujemy po polsku, szykuj się na nowe doznania lingwistyczne! 😃